Yeni Başlayanlar İçin SEO

Giriş

Deniz COŞKUN’un “Yeni Başlayanlar İçin DERSİMİZ SEO” adlı elektronik kitabı.

İçerik Alıntı olup Deniz COŞKUN’un çalışmasıdır.

Merhabalar;

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım “Yeni Başlayanlar İçin DERSİMİZ SEO” adlı elektronik kitabı bitirmenin mutluluğu içerisindeyim. Bu kitap tamamı ile ücretsizdir internette herkesin faydalanması amaçlı hazırlanmıştır. Ben şahsen ücretsiz Türkçe kaynakların ne kadar artarsa Türk internetinin de o denli gelişeceğini düşünüyorum. Bu kitap da alanındaki ilk Türkçe kaynak olması itibari ile farklı bir gurur yaşıyorum. Temennim bu tarz yayınların internette artması.

Kitap her ne kadar yeni başlayanlar için olsa da bence uzmanların bile gözden geçirmesi lazım çünkü içerisinde faydalı bilgiler ve yazıların çoğu bu işin uzmanlarınca yazılmış makalelerin çevrilmesi ile oluşturulmuştur. Kitap içindeki bilgileri kullanan her sitenin iyi bir noktaya geleceğine eminim.

Ben profesyonel bir coder ve designer değilim. Bu yüzden SEO’nun özellikle kodlama gerektiren konularına genellikle girmedim. İnşallah kitabın ileri seviyeleri için uzman abilerimizden alacağımız yardımlar ile sizlere işin kodlama içeren kısımlarını da sunarız.

Dediğim gibi kitabın ileri seviyelerini de çıkartmayı düşünüyorum. Ayrıca niyetimiz şu an okuduğunuz kitabı da sürekli güncellemek ve gelişmeleri sürekli takip etmek. Bu açıdan kitabın yeni sürümlerine ulaşmak ve kitap ile ilgili sorularınız için sitebir.org adresini kullanabilirsiniz.

Umarım şu an okuduğunuz küçük fakat bilgi dolu bu kitaptan fazlası ile istifade edersiniz de Türk interneti için daha bilinçli ve kaliteli webmasterlar yetişir.

Emeği geçen ve destek veren herkese teşekkürü bir borç bilirim.

SAYGILARIMLA
Deniz COŞKUN

You may also like...

Bir yanıt yazın